Categorie:Stadsdienst Wuppertal
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 nov 2015 om 13:11 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'Categorie:Plaats Wuppertal Wuppertal')
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende ondercategorie.
Pagina’s in categorie "Stadsdienst Wuppertal"
Deze categorie bevat de volgende 44 pagina’s, van in totaal 44.
6
- Lijn 60 Wuppertal, Vohwinkel Schwebebahn - Oberbarmen Bahnhof
- Lijn 600 Wuppertal, Hauptbahnhof - Vohwinkel Schwebebahn
- Lijn 603 Wuppertal, Am Eckbusch - Campus Freudenberg
- Lijn 604 Wuppertal, Eichenstraße - Dieselstraße Schleife
- Lijn 606 Wuppertal, Erlenrode - Schmitteborn
- Lijn 607 Wuppertal, Am Eckbusch - Hauptbahnhof
- Lijn 609 Wuppertal, Tesche - Simonshöfchen/Derken
- Lijn 610 Wuppertal, Alter Markt - Wichlinghausen Markt
- Lijn 611 Wuppertal, Birkenhöhe Schleife - Lenneper Straße
- Lijn 612 Wuppertal, Hauptbahnhof - Silberkuhle
- Lijn 613 Wuppertal, Am Eckbusch - Schulzentrum Süd
- Lijn 614 Wuppertal, Eichenstraße - Barmen Bahnhof
- Lijn 616 Wuppertal, Oberbarmen Bahnhof - Siegelberg
- Lijn 617 Wuppertal, Barmen Bahnhof - Am Eckbusch
- Lijn 618 Wuppertal, Dellbusch - Dieselstraße Schleife
- Lijn 619 Wuppertal, Hauptbahnhof - Rabenweg
- Lijn 621 Wuppertal Dasnöckel Mitte - Wülfrath Aprath S-Bahnhof
- Lijn 622 Wuppertal, Hauptbahnhof - Oberbarmen Bahnhof
- Lijn 623 Wuppertal, VillaMedia - Sonnenblume
- Lijn 624 Wuppertal, Barmen Bahnhof - Sternenberg
- Lijn 625 Wuppertal, Am Handweiser - Sudberg
- Lijn 628 Wuppertal, Hamburger Treppe - Sedanstraße
- Lijn 629 Wuppertal, Lüntenbeck Ort - Rabenweg
- Lijn 630 Wuppertal, Schulzentrum Süd - Im Rehsiepen
- Lijn 631 Wuppertal, Dasnöckel Mitte - Vohwinkeler Feld
- Lijn 632 Wuppertal, Barmen Bahnhof - Hölker Feld Schleife
- Lijn 633 Wuppertal, Am Burgholz - Am Hofe
- Lijn 635 Wuppertal, Markland - Mastweg
- Lijn 638 Wuppertal, Friedrich-Tillmanns-Straße - Konradswüste
- Lijn 639 Wuppertal, Boltenberg - Hildenburgstraße
- Lijn 640 Wuppertal, Clausenhof - Echoer Straße
- Lijn 642 Wuppertal, Oberbarmen Bahnhof - Hannoverstraße
- Lijn 643 Wuppertal, Lutherstift - Kirchlinde Hochschule
- Lijn 644 Wuppertal, Windhornstraße - Richard-Strauss-Allee
- Lijn 645 Wuppertal, Raukamp Schleife - Schulzentrum Süd
- Lijn 646 Wuppertal, Markland - Toelleturm
- Lijn 650 Wuppertal, Klinik Bergisch Land - Monhofsfeld