Lijn 604 Wuppertal, Eichenstraße - Dieselstraße Schleife
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 604 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | WSW |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Wuppertal |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 604 rijdt van Wuppertal Rott via Barmen en Heckinghausen naar Langerfeld.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 3x/uur gereden en in de middagspits 2x/uur.
- Op het traject tussen de haltes Eichenstraße en Alter Markt wordt ook door lijn 614 gereden.
Route
Halte | ||
Wuppertal, Eichenstraße | ||
Wuppertal, Tulpenstraße | ||
Wuppertal, Kastanienstraße | ||
Wuppertal, Rosenstraße | ||
Wuppertal, Eschenstraße | ||
Wuppertal, Rotter Platz | ||
Wuppertal, Thorner Straße | ||
Wuppertal, Posener Straße | ||
Wuppertal, Bromberger Straße/WSW | ||
Wuppertal, Carnaper Platz/WSW | ||
Wuppertal, Petrus-Krankenhaus | ||
Wuppertal, Landwehrplatz | ||
Wuppertal, Alter Markt | ||
Wuppertal, Alter Markt/Fischertal | ||
Wuppertal, Herzogbrücke | ||
Wuppertal, Brändströmstraße | ||
Wuppertal, Schnurstraße | ||
Wuppertal, Werléstraße | ||
Wuppertal, Auf der Bleiche | ||
Wuppertal, Erwinstraße | ||
Wuppertal, Lenneper Straße | ||
Wuppertal, Bockmühlbrücke | ||
Wuppertal, Badische Straße | ||
Wuppertal, Langerfeld Markt | ||
Wuppertal, Am Timpen | ||
Wuppertal, Ehrenberger Straße | ||
Wuppertal, Flexstraße | ||
Wuppertal, Pülsöhde | ||
Wuppertal, Dieselstraße Schleife |
Geschiedenis
Op 25 november 2018 werd de dienstregeling op zaterdag uitgebreid. Voortaan werd de dienst om 9:00 uur opgestart in plaats van 10:00 uur.
Op 21 november 2022 werd de frequentie doordeweeks tussen circa 9:30 en 20:00 uur verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.