Lijn 418 Antwerpen Rooseveltplaats - Herentals Station
Spitsbuslijn 418 in België Bekijk de voormalige lijnen 418 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 418 rijdt van Antwerpen via Lille, Poederlee en Vorselaar naar Herentals.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Antwerpen, Drink | ||
Antwerpen, De Roma | ||
Antwerpen, Turnhoutsepoort | ||
Lille, P+R Wechelderzande | ||
Lille, Geitenstraat | ||
Lille, Boskant | ||
Lille, Kruispunt Gierlebaan | ||
Lille, Dorp | ||
Lille, Beek | ||
Poederlee, Heikant | ||
Poederlee, Dorp | ||
Poederlee, Schrieken | ||
Poederlee, Heggekapel | ||
Vorselaar, Doornboom | ||
Herentals, Poederleeseweg | ||
Herentals, Watervoort | ||
Herentals, Bosdreef | ||
Herentals, Netepark | ||
Herentals, J. Cardijnlaan | ||
Herentals, Hikstraat | ||
Herentals, Belgiëlaan | ||
Herentals, Station |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de dienstregeling met ingang van 1 september 2012 beperkt tot enkele spitsritten in de spitsrichting. 's Ochtends naar Antwerpen en 's middags naar Herentals. Reizigers kunnen in de daluren gebruik maken van de nieuwe snelbus 429.