Lijn 222 Assen Busstation/NS - Zweeloo Marktstraat/Klooster
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 26 jul 2012 om 20:23 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=222 |vervoerder=Arriva |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Belbus |periode= |frequentie_zondag=3x/dag |frequentie_avond=1x/dag }} …')
Voormalige buslijn 222 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 222 reed van Assen via Hooghalen, Beilen, Westerbork, Orvelte en Wezup naar Zweeloo.
De avondrit op maandag t/m zaterdag reed niet verder dan Westerbork. De zondagritten reden wel naar Zweeloo.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Assen, Busstation/NS | ||
Assen, Ziekenhuis | ||
Hooghalen, Centrum | ||
Beilen, Station NS | ||
Westerbork, Westeinde | ||
Westerbork, Burg. van Wezelplein | ||
Westerbork, Hotel Meursinge | ||
Orvelte, Zuiderweg | ||
Wezup, Centrum | ||
Zweeloo, Marktstraat / Klooster |