Lijn 123 Alkmaar Station - De Rijp Wollandje
Buslijn 123 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 123 rijdt van Alkmaar een grote lus via De Rijp, Graft, Grootschermer, Schermerhorn, Stompetoren en Schermer.
Van aanvang dienst tot 12.20 wordt de route met de klok mee gereden (haltebolletjes links) en vanaf 13.20 wordt de route tegen de klok in gereden (haltebolletjes rechts).
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Saturnusstraat P+R | ||
Alkmaar, Omval | ||
Schermer, Drie Koningshoofden | ||
Schermer, Jansen | ||
Schermer, Wittenburg | ||
Stompetoren, Dorp | ||
Stompetoren, Menningweerweg | ||
Stompetoren, Witte Brug | ||
Schermerhorn, IJzeren Brug | ||
Schermerhorn, Hondenweg | ||
Schermerhorn, Schermerdijk | ||
Grootschermer, Noordeinde | ||
Grootschermer, Aanplakbord | ||
Grootschermer, Gemeentehuis | ||
Grootschermer, Voetpad Urk | ||
Graft, Noordeinde | ||
Graft, Globdijk | ||
Graft, Gemeentehuis | ||
Graft, Dorpsstraat | ||
De Rijp, Mieuwijdt | ||
De Rijp, Wollandje | ||
De Rijp, Fluytschip | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
West-Graftdijk, Viaduct | ||
Alkmaar, Saturnusstraat P+R | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station NS |