Lijn 133 Rotterdam Zuidplein - Westenschouwen Rotonde
Voormalige buslijn 133 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 133 reed van Rotterdam via Numansdorp, Oude Tonge, Bruinisse, Oosterland, Ouwerkerk, Zierikzee, Serooskerke, Noordwelle, Renesse, Haamstede en Burgh naar Westenschouwen.
Op 28 mei 1995 werd de uurdienst tussen Westenschouwen en Zierikzee verhoogd tot een halfuurdienst op maandag t/m vrijdag, waardoor op dit traject een verdubbeling van het aantal ritten ontstond. De overige frequenties op deze lijn bleven ongewijzigd.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Numansdorp, Rijksweg A29 | ||
Achthuizen, Schaapsweg | ||
Oude Tonge, Busstation | ||
Bruinisse, Dorp | ||
Oosterland, Dorp | ||
Nieuwerkerk, Nieuwerkerk | ||
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
Zierikzee, Sas | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Serooskerke, Provincialeweg | ||
Noordwelle, Provincialeweg | ||
Renesse, Dorp | ||
Haamstede, Duinoord | ||
Haamstede, Kerk | ||
Burgh, Dorp | ||
Westenschouwen, Rotonde |