Lijn 591 Tielt-Winge Stelplaats - Aarschot Station
Schoolbuslijn 591 in België Bekijk de voormalige lijnen 591 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | |
Frequenties | |
Spits | 2x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 591 rijdt van Aarschot via Rillaar naar Tielt.
Route
Halte | ||
Aarschot, Station | ||
Aarschot, Bekaf | ||
Aarschot, Demervallei | ||
Rillaar, Kerk | ||
Rillaar, Boekhoutse Molen | ||
Tielt, Berg | ||
Tielt, Rest | ||
Tielt, Heuvel / Voortstraat | ||
Tielt, Gemeentehuis | ||
Tielt, Stelplaats |