Lijn 370 rijdt van Leuven via Kessel-Lo, Linden, Pellenberg, Lubbeek, Sint-Joris-Winge, Tielt, Bekkevoort en Assent naar Diest.
Voor scholieren bestaan in de spitsuren vele afwijkende eindpunten, omwille van de leesbaarheid zijn deze niet weergegeven. In de dal- en avonduren wordt maar 1x/uur gereden tussen Tielt en Diest. De nachtbusritten op vrijdag- en zaterdagnacht rijden alleen tussen Leuven Station en Tielt Berg.