Lijn 422 Antwerpen Rooseveltplaats - Lier Veemarkt
Schoolbuslijn 422 in België Bekijk de voormalige lijnen 422 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 422 rijdt van Antwerpen via Borsbeek, Wommelgem, Ranst, Broechem en Emblem naar Lier.
In de ochtendspits rijdt één rit van Antwerpen naar Lier en één rit van Lier naar Wommelgem. Op woensdag rond het middaguur rijdt één rit van Lier naar Broechem. In de middagspits rijdt één rit van Lier naar Antwerpen en één rit van Lier naar Broechem (niet op woensdag).
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Borgerhout, Drink | ||
Borgerhout, De Roma | ||
Borgerhout, Stenenbrug | ||
Deurne, W. Woodstraat | ||
Deurne, Westputteke | ||
Deurne, Sterckhofslei | ||
Deurne, Eksterdreef | ||
Deurne, Ruggeveldlaan | ||
Deurne, P. Benoitlaan | ||
Deurne, Silsburg | ||
Borsbeek, Laarstraat | ||
Borsbeek, J. Reusenlei | ||
Borsbeek, Hofstraat | ||
Wommelgem, 't Serclaesdreef | ||
Wommelgem, Tuinbouwstraat | ||
Wommelgem, Sint Damiaanstraat | ||
Wommelgem, Molenbaan | ||
Wommelgem, Dorp | ||
Wommelgem, Vremdesteenweg | ||
Wommelgem, Driemastenbaan | ||
Wommelgem, Schawijkstraat | ||
Ranst, Zevenbergen | ||
Ranst, Kastanjelaan | ||
Ranst, Gasthuisstraat | ||
Ranst, Lieve Vrouwestraat | ||
Ranst, Processieweg | ||
Broechem, Achterlo | ||
Broechem, Van der Nestlaan | ||
Broechem, Nierlenderstraat | ||
Broechem, Fransehoeveweg | ||
Emblem, Tongelweg | ||
Emblem, Broechemsesteenweg | ||
Emblem, Kortestraat | ||
Emblem, Ranstsesteenweg | ||
Lier, Frankenweg | ||
Lier, Lisp / Kerk | ||
Lier, Voetbalstraat | ||
Lier, Lisperpoort | ||
Lier, Station | ||
Lier, Rolwagenstraat | ||
Lier, Kliniek | ||
Lier, Markt | ||
Lier, Leopold III-Laan | ||
Lier, Molenstraat | ||
Lier, Kluizenplein | ||
Lier, Veemarkt |