Lijn 41 Sittard Busstation - Gulpen Busstation
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 25 maart 2007 t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 41 reed van Sittard via Leyenbroek, Doenrade, OirsbeekAmstenrade, Hoensbroek, Heerlen, Imstenrade, Simpelveld en Eys-Wittem naar Gulpen.
In de avonduren werd tussen Heerlen Busstation en Hoensbroek Akerstraat/Emmaweg elk halfuur gereden, op de rest van het traject werd een uurdienst gereden.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Leyenbroek, Beukeboom | ||
Leyenbroek, Kerk | ||
Watersley, Watersley | ||
Windraak, Windraak | ||
Doenrade, Provinciale Weg | ||
Doenrade, Klein Doenrade | ||
Oirsbeek, Provinciale Weg | ||
Oirsbeek, Rabobank | ||
Amstenrade, Raadhuisplein | ||
Amstenrade, Allee | ||
Hoensbroek, Sint Janscollege | ||
Hoensbroek, Akerstraat / Emmaweg | ||
Hoensbroek, Akerstraat / Demstraat | ||
Heerlen, Servatiusstraat | ||
Heerlen, Ganzeweide / Lokerstraat | ||
Heerlen, Bokstraat | ||
Heerlen, Schelsberg / Huisbergstraat | ||
Heerlen, Schelsberg / IJsselstraat | ||
Heerlen, Schelsberg / Scheldestraat | ||
Heerlen, Sittarderweg 152 | ||
Heerlen, Sittarderweg / Kerk | ||
Heerlen, Sittarderweg / CBS | ||
Heerlen, Busstation/NS | ||
Heerlen, Schouwburg / Apollolaan | ||
Heerlen, Douvenrade | ||
Heerlen, Valkenburgweg / Pijnsweg | ||
Heerlen, Hogeschool Zuyd | ||
Heerlen, Prof. Lambertstraat | ||
Heerlen, De Thun | ||
Heerlen, Tichelbeekstraat | ||
Heerlen, Verpleegklinieken | ||
Heerlen, Ziekenhuis | ||
Imstenrade, Kerkhof | ||
Imstenrade, Imstenraderweg | ||
Huls, Hulsweg | ||
Huls, Kerk | ||
Simpelveld, St. Remigiusstraat / Brewers | ||
Simpelveld, St. Remigiusstraat 25 | ||
Simpelveld, Dr. Poelsplein | ||
Simpelveld, Oranjeplein | ||
Simpelveld, Sint Nicolaasstraat | ||
Simpelveld, Bulkem | ||
Overeys, Goedenraad | ||
Overeys, Overeys | ||
Eys, School | ||
Eys, Kerk | ||
Eys, Spoorbrug | ||
Wittem, Klooster | ||
Gulpen, Oude Geul | ||
Gulpen, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijnvoering ontstond op 25 maart 2007 toen de voormalige lijnen 33 en 47 werden samengevoegd tot een nieuwe lijn 41 tussen Sittard, Hoensbroek, Heerlen en Gulpen. De hele week door werd 2x/uur gereden, alleen 's avonds werd een uurdienst geboden.
Op 14 december 2008 kwam het traject tussen Heerlen en Gulpen te vervallen, dit werd overgenomen door lijn 21 en lijn 41 nam juist het traject van lijn 21 tussen Heerlen en Kerkrade over.