Lijn 48 Tiel Station - Waardenburg Busstation (2000-2004)
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Hermes, Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 48 reed van Tiel via Ophemert, Varik, Opijnen en Neerijnen naar Waardenburg.
Deze lijn is op een onbekend moment ontstaan, maar was vermoedelijk een opvolger van de voormalige lijn 48 die van Tiel naar Poederoijen reed. Wat er later met deze lijn is gebeurt is onbekend, maar bij Arriva reed deze lijn later als schoolbus van Waardenburg naar Tiel, tevens rijdt er ook buurtbus tussen Tiel en Zaltbommel.
Route
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Heiligestraat | ||
Tiel, Rijksscholengemeenschap | ||
Tiel, Nieuwe Tielseweg | ||
Tiel, Westlede | ||
Tiel, Batouwe | ||
Tiel, Jhr. P.A. Reuchlinlaan | ||
Ophemert, Ophemertsedijk | ||
Ophemert, Steenfabriek | ||
Ophemert, Rode Molen | ||
Ophemert, Hermoesestraat | ||
Ophemert, Waalbandijk | ||
Ophemert, Molenstraat | ||
Ophemert, Goossen Janssenstraat | ||
Ophemert, Vivo | ||
Ophemert, Griedesteeg | ||
Ophemert, Van Beesd | ||
Ophemert, Kloppenhof | ||
Varik, Achterstraat | ||
Varik, Kerkstraat 3 | ||
Varik, Kerkstraat 38 | ||
Varik, Postkantoor | ||
Varik, Toevershof | ||
Varik, Walgtsestraat | ||
Varik, Sportterrein | ||
Heesselt, Heesselt | ||
Heesselt, Gerestraat 40 | ||
Heesselt, Kerklaan | ||
Heesselt, Gemeneweg | ||
Heesselt, Van Riemsdijk | ||
Heesselt, Esterwegsestoep | ||
Opijnen, Esterweg | ||
Opijnen, Zandstraat 59 | ||
Opijnen, Nieuwe Stoep | ||
Opijnen, Smid van Empel | ||
Opijnen, Gemeentehuis | ||
Opijnen, Repelsestraat | ||
Neerrijnen, De Vor | ||
Neerrijnen, School | ||
Neerrijnen, PGEM-Station | ||
Waardenburg, Busstation |