Lijn 213 Brussel Noord - Aalst Station
Streekbuslijn 213 in België Bekijk de voormalige lijnen 213 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 213 rijdt van Brussel via Zellik, Asse, Ternat, Sint-Katharina-Lombeek, Liedekerke en Erembodegem naar Aalst.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Brussel, Noord | ||
Brussel, Rogier | ||
Molenbeek, Ribacourt | ||
Koekelberg, Simonis | ||
Ganshoren, Heilig Hart College | ||
Berchem, Shopping | ||
Zellik, 3 Koningen | ||
Zellik, Dorp | ||
Asse, Ten Berg | ||
Asse, Station NMBS | ||
Asse, Kliniek | ||
Asse, Koninklijk Atheneum | ||
Ternat, Industrie | ||
Ternat, Station | ||
Ternat, Kasteellaan | ||
Sint-Katharina-Lombeek, Kerk | ||
Sint-Katharina-Lombeek, Bosstraat | ||
Liedekerke, Station | ||
Teralfene, Sint Janskerk | ||
Erembodegem, Station | ||
Aalst, Vismarkt | ||
Aalst, Station |