Lijn 133 Hoorn Station NS - Den Helder Station NS
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 23 okt 2011 om 16:57 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=133 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord |lijnsoort=Snelbus |periode=t/m december 2004 |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_da…')
Voormalige buslijn 133 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m december 2004 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 133 reed van Hoorn via Middenmeer, Wieringerwerf, Den Oever en Hippolytushoef naar Den Helder.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op een later moment werd het lijnnummer gewijzigd naar 135.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Den Oever, Busstation | ||
Hippolytushoef, N99 | ||
Den Helder, Vliegveld De Kooy | ||
Den Helder, Bassingracht | ||
Den Helder, Station NS |