Lijn 43 Winterswijk Busstation/NS - Aalten Kemena
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Lijn 43 reed van Winterswijk via Miste en Bredevoort naar Aalten.
Route
Halte | ||
Winterswijk, Busstation/NS | ||
Winterswijk, Helderkampstraat | ||
Winterswijk, Sellink | ||
Winterswijk, Wooldseweg | ||
Winterswijk, Wamelink | ||
Winterswijk, Huininkmaatstraat | ||
Winterswijk, Pelkwijk | ||
Winterswijk, Sporthal | ||
Winterswijk, Prunusstraat | ||
Winterswijk, Vredense Hof | ||
Winterswijk, Flora | ||
Winterswijk, Gemeentehuis | ||
Winterswijk, Balinkesstraat | ||
Winterswijk, Cultureel Centrum | ||
Winterswijk, De Harmonie | ||
Winterswijk, Streekziekenhuis | ||
Winterswijk, De Tuunte | ||
Winterswijk, Venemansweg | ||
Winterswijk, Steenfabriek | ||
Winterswijk, Obelink | ||
Miste, Camping Misterhof | ||
Miste, Kammeijer | ||
Miste, Assink | ||
Bredevoort, Te Molder | ||
Bredevoort, Oranjestraat | ||
Bredevoort, Veldkamp | ||
Bredevoort, Hotel Munsterbrug | ||
Bredevoort, Migchelbrink | ||
Bredevoort, Tolhuisweg | ||
Aalten, 't Walfort | ||
Aalten, Ringweg | ||
Aalten, Zwembad | ||
Aalten, Haartsestraat | ||
Aalten, De Pol | ||
Aalten, R.K. Kerk | ||
Aalten, Kemena | ||
Aalten, Willemstraat | ||
Aalten, Van Heemskerckstraat | ||
Aalten, Station NS | ||
Aalten, Kemena |