Lijn 149 Hoorn Station NS - Hoogwoud Gemeentehuis
Voormalige buslijn 149 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 149 reed van Hoorn via Wognum, Wadway, Spanbroek en Opmeer naar Hoogwoud.
In de ochtendspits reed lijn 49 vanaf Wadway naar Hoorn en in de middagspits reed lijn 49 vanaf Hoorn tot Opmeer. Op de vervallen trajecten konden reizigers gebruik maken van snelbus 135.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd toen gewijzigd naar 49.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Het Erf | ||
Wognum, Viaduct | ||
Wognum, R.K. Kerk | ||
Wadway, Vlaar | ||
Spanbroek, Kerk | ||
Opmeer, Busstation | ||
Hoogwoud, A. Slickerstraat | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Gemeentehuis |