Lijn 603 Leeuwarden, Busstation - Camminghaburen
Voormalige buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Schoolbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Materieel | Irisbus Citelis CNG |
Periode | 6 maart 2016 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 33 |
Opvolger(s) | 603 |
Frequenties
| |
Spits | 4-8x/uur (ochtend) 2-4x/uur (middag) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2-4x/uur |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 603 reed van station Leeuwarden via het Centrum en De Hemrik naar de scholen Comenius en Friese Poort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd van station Leeuwarden naar de Friese Poort 8x/uur gereden, naar Camminghaburen (Melkemastate) reed dan 4x/uur een bus. In tegenovergestelde richting reed 4x/uur een bus.
- Vanaf 11:50 uur werd van de Friese Poort naar station Leeuwarden 4x/uur gereden, vanaf Camminghaburen reed dan 2x/uur een bus. In tegenovergestelde richting reed dan 2x/uur een bus.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Beursplein | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterbrug | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, Vliet | ||
Leeuwarden, Franklinstraat | ||
Leeuwarden, Esdoornstraat | ||
Leeuwarden, Dennenstraat | ||
Leeuwarden, Scholengemeenschap Comenius | ||
Leeuwarden, Friese Poort | ||
Leeuwarden, Melkemastate |
Geschiedenis
Op 6 maart 2016 vond een herziening plaats in het stadsnet van Leeuwarden. Lijn 33 werd hierbij vernummerd naar 603, zodat de schoolbus voortaan een 6xx-lijnnummer had. Hierbij verviel voor deze lijn de bediening van De Hemrik.
Op 11 december 2016 werd de halte Friese Poort het begin- en eindhalte en werd er vanaf daar via de Melkemastate naar Comenius gereden.