Lijn 95 Antwerpen Van Eedenplein - Sint-Niklaas Station
Voormalige buslijn 95 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Waasland |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 95 |
Materieel | Van Hool New AG300, Van Hool New A360, VDL Citea SLE-120 |
Periode | ... t/m 5 januari 2024 |
Opvolger(s) | 931 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:10) |
Avond (weekend) | 1x/2 uur (tot 20:20) |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 95 reed van Antwerpen via Burcht, Kruibeke, Bazel, Rupelmonde, Steendorp en Temse naar Sint-Niklaas.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit naar de Gijsselstraat in Antwerpen en in de middagspits begon één rit bij de halte Gijsselstraat.
- Doordeweeks reden enkele ritten via Velle Kerk.
- Zaterdag voor 11:00 uur werd slechts 1x/2 uur gereden, waarna de frequentie verhoogd werd naar 1x/uur.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Gijsselstraat | ||
Antwerpen, Zielenslaan/Halewijnlaan | ||
Antwerpen, Waterhoenlaan | ||
Antwerpen, Van Eedenplein | ||
Antwerpen, Halewijn | ||
Antwerpen, Pluvierstraat | ||
Antwerpen, Vlaams Hoofdlaan | ||
Antwerpen, Galgenweel | ||
Antwerpen, Burchtse Weel | ||
Burcht, Koningin Astridlaan | ||
Burcht, Kaai | ||
Burcht, Kerkplein | ||
Burcht, Kampstraat | ||
Burcht, Veldstraat | ||
Burcht, Terlochtlaan | ||
Burcht, Kruibeeksesteenweg | ||
Kruibeke, Burchtstraat | ||
Kruibeke, Watermolenstraat | ||
Kruibeke, Warandestraat | ||
Kruibeke, Scheldelei | ||
Kruibeke, Dorp | ||
Kruibeke, Mercatorstraat | ||
Kruibeke, Moortelstraat | ||
Kruibeke, Annekensstraat | ||
Bazel, Houten Kruisdam | ||
Bazel, Kouterwegel | ||
Bazel, Dorp | ||
Bazel, Nieuwe Baan | ||
Bazel, Blauwe Gaanweg | ||
Bazel, Ganzemeerstraat | ||
Rupelmonde, De Frieslaan | ||
Rupelmonde, Kerk | ||
Rupelmonde, Nieuwstraat | ||
Steendorp, Hemelrijkstraat | ||
Steendorp, Sterstraat | ||
Steendorp, Blauwhofstraat | ||
Temse, Schauselhoekstraat | ||
Temse, Vijfhuizenstraat | ||
Temse, Prinsenlaan | ||
Temse, Vrijheidstraat | ||
Temse, Gasthuisstraat | ||
Temse, Van Raemdonckstraat | ||
Temse, Kleine Dweersstraat | ||
Temse, Doornstraat | ||
Temse, Beeldstraat | ||
Temse, Velle Kerk | ||
Temse, Eigenlo | ||
Sint-Niklaas, De Cauwerstraat | ||
Sint-Niklaas, Passtraat | ||
Sint-Niklaas, Damstraat | ||
Sint-Niklaas, Eigenlostraat | ||
Sint-Niklaas, Houten Schoen | ||
Sint-Niklaas, Hertenhof | ||
Sint-Niklaas, Hertenstraat | ||
Sint-Niklaas, Heilige Familie | ||
Sint-Niklaas, Waasland Shopping | ||
Sint-Niklaas, Atheneum/Zwembad | ||
Sint-Niklaas, Park | ||
Sint-Niklaas, Grote Markt | ||
Sint-Niklaas, Hofstraat | ||
Sint-Niklaas, Uitgang Noordlaan | ||
Sint-Niklaas, Station |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd lijn 95 vernummerd in 931. Deze lijn ging voortaan alleen nog maar tijdens de spitsuren rijden en reed niet meer via Velle Kerk en Sint-Niklaas Damstraat.