Lijn 33 Genk Station - Neerpelt Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 1 jan 2024 om 22:33 (Doorverwijzing naar Lijn 33 Genk Station - Neerpelt Station (-2024) verwijderd)
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 33 in België | |
Vervoerder(s) | (VBM, Bronckaers, Heidebloem, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn |
Vervoerregio | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea SLE-120, Van Hool newA360H, Van Hool New AG300, MAN Lion's City, Iveco Crossway LE |
Rijdt sinds | 6 januari 2024 |
Voorganger(s) | 33 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 19:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van Genk via Waterschei, Zwartberg, Meeuwen, Peer, Kleine Brogel en Overpelt naar Neerpelt.
Route
Halte | ||
Genk, Station | ||
Waterschei, Hoevenzavel | ||
Zwartberg, Cité | ||
Zwartberg, Cockerillplaats | ||
Zwartberg, Luikerwijk | ||
Opglabbeek, Weg naar Meeuwen | ||
Wijshagen, Plockroy School | ||
Meeuwen, Vliegeneinde | ||
Meeuwen, Genits | ||
Meeuwen, Kerk | ||
Meeuwen, Weg naar Helchteren | ||
Meeuwen, Elzenstraat | ||
Meeuwen, Eikenstraat | ||
Peer, Deusterstraat | ||
Peer, Stevensweg | ||
Peer, Snow Valley | ||
Peer, Pol KIP | ||
Peer, Rijksbasisschool | ||
Peer, Kerk | ||
Peer, Bokterstraat | ||
Peer, Industriezone Bokt | ||
Kleine Brogel, Kruispunt | ||
Kleine Brogel, Dommellaan | ||
Overpelt, Sint-Oda | ||
Overpelt, Eindakker | ||
Overpelt, Dalakkerstraat | ||
Overpelt, Breugelweg | ||
Overpelt, Ziekenhuis | ||
Overpelt, Hofweg | ||
Overpelt, Atheneum | ||
Neerpelt, Centrum | ||
Neerpelt, College | ||
Neerpelt, Station |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd de route van lijn 33 geherstructureerd; de lijn bleef tussen Genk en Neerpelt rijden, maar via een vaste eenduidige route. De bediening van Genk Campus, Grote Brogel en Linde kwam te vervallen en deze routevarianten werden ondergebracht bij aparte schoolbussen. De dienstregeling werd tegelijkertijd uitgebreid met vroegere en latere ritten.