Lijn 673 Landsmeer Vogelwikkestraat - Monnickendam Swaensborch
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 22 sep 2023 om 10:40
Voormalige buslijn 673 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Waterland (2006-2011) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Scania OmniLink |
Periode | ... t/m 10 december 2011 |
Opvolger(s) | 625 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 673 reed van Landsmeer via Broek in Waterland naar Monnickendam.
Route
Halte | ||
Landsmeer, Vogelwikkestraat | ||
Landsmeer, Zwanebloemweg | ||
Landsmeer, Fuut | ||
Landsmeer, Goudpluvier | ||
Landsmeer, Roerdompstraat | ||
Landsmeer, Raadhuisstraat | ||
Landsmeer, Van Beekstraat | ||
Landsmeer, Geijenbreek | ||
Landsmeer, Burgemeester Postweg | ||
Landsmeer, Scheepsbouwersweg | ||
Schouw, Splitsing | ||
Broek in Waterland, Kruisweg | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Monnickendam, Nieuwpoortselaan | ||
Monnickendam, Ringshemmen | ||
Monnickendam, Ooster Ee | ||
Monnickendam, Pierebaan | ||
Monnickendam, Swaensborch |
Geschiedenis
Het verloop van deze buslijn is onbekend.
Op 11 december 2011 werd het busvervoer in de concessie Waterland overgenomen door nieuwkomer EBS, dit ging ten koste van Arriva. Naast de introductie van het R-net werd vrijwel het gehele lijnennet vernummerd. Lijn 673 kreeg daarbij het lijnnummer 625, als verwijzing naar de reguliere buslijn in Landsmeer. De route en dienstregeling bleven ongewijzigd gehandhaafd.