Lijn 431 Nijmegen, Weezenhof - Centraal Station
Tijdelijke buslijn 431 | |
Vervoerder(s) | Breng (Hermes) |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2022, 2023 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 431 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars, hij rijdt van Weezenhof via Dukenburg en de Graafseweg naar station Nijmegen.
Dienstregeling
- Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas.
- Deze lijn vertrekt om 03:30, 04:30 en 05:30 uur vanuit Weezenhof.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Weezenhof 54e straat | ||
Nijmegen, Malvert 13e straat | ||
Nijmegen, Meijhorst-Sporthal | ||
Nijmegen, Meijhorst 13e straat | ||
Nijmegen, Tolhuis 11e straat | ||
Nijmegen, Tolhuis 10e straat | ||
Nijmegen, Station Dukenburg | ||
Nijmegen, Viaductweg | ||
Nijmegen, Woonboulevard | ||
Nijmegen, Graafsebrug | ||
Nijmegen, Neerbosscheweg | ||
Nijmegen, Dennenstraat | ||
Nijmegen, Cavaljéweg | ||
Nijmegen, Graafseweg/Wolfskuilseweg | ||
Nijmegen, Rozenstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station |
Geschiedenis
Na de Coronapandemie werd pas in 2022 weer een Vierdaagse georganiseerd en in dat jaar keerde deze lijn weer terug in het straatbeeld. Net als in 2019 was het aantal ritten ongewijzigd, echter werd de route wel gewijzigd. Komende vanaf Dukenburg ging deze lijn voortaan eindigen bij het Centraal Station in plaats van op de Wedren.
In 2023 reed deze lijn met dezelfde route en dienstregeling als in 2022. Wel weerd de route door de Weezenhof versneld.
Halte | ||
Nijmegen, Weezenhof 54e straat | ||
Nijmegen, Weezenhof 10e straat | ||
Nijmegen, De Doekenborg | ||
Nijmegen, Van Apelterenweg | ||
Nijmegen, Meijhorst-Sporthal |