Lijn V1 Orval Carrefour - Bouillon Quai du Rempart
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Zomerbuslijn V1 in België | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Zomerbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 juli 2023 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Maandag | 4x/dag |
Dinsdag | 4x/dag |
Woensdag | 4x/dag |
Donderdag | 4x/dag |
Vrijdag | 4x/dag |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn V1 rijdt van Orval via Florenville, Chiny, Lacuisine, Martué, Chassepière, Sainte-Cécile, Herbeumont, Mortehan en Noirefontaine naar Bouillon.
Dienstregeling
- Tussen de eerste drie ritten zit een interval van 3 uur en tussen de laatste rit een interval van 2 uur.
Route
Halte | ||
Orval, Carrefour | ||
Orval, Carrefour | ||
Florenville, Les Hayons | ||
Florenville, Rue d'Orval 47 | ||
Florenville, Rue d'Orval 26 | ||
Florenville, EPE | ||
Florenville, Place du Miroir | ||
Florenville, EPE | ||
Florenville, Chapelle Sainte-Anne | ||
Florenville, Chemin du Bon Pays | ||
Lacuisine, Pont | ||
Chiny, Rue de la Fontenelle | ||
Chiny, Les Paquis | ||
Chiny, Rue du Briga | ||
Chiny, Centre Sportif | ||
Chiny, Les Paquis | ||
Chiny, Rue de la Fontenelle | ||
Lacuisine, Pont | ||
Lacuisine, Rue des Isles | ||
Lacuisine, Ecole | ||
Lacuisine, Église | ||
Lacuisine, Le Daguet | ||
Lacuisine, Rue de la Forêt | ||
Lacuisine, Devant le Bois | ||
Martué, Route de Neufchâteau 81 | ||
Martué, Route de Neufchâteau 64 | ||
Martué, Chapelle | ||
Florenville, Chemin du Martué | ||
Laiche, Rue du Breux | ||
Chassepièrre, Le Breux | ||
Chassepièrre, Église | ||
Chassepièrre, Ecole | ||
Chassepièrre, Barrière | ||
Chassepièrre, Barrière | ||
Chassepièrre, Buisson des Cailles | ||
Sainte-Cécile, 4 Arbres | ||
Sainte-Cécile, Hôtel | ||
Sainte-Cécile, Rue Neuve | ||
Sainte-Cécile, Rue d'Herbeumont | ||
Sainte-Cécile, Prieuré de Conques | ||
Herbeumont, Hôme | ||
Herbeumont, Rue de Bravy | ||
Herbeumont, Grand Place | ||
Herbeumont, Rue Champs Simon | ||
Mortehan, Pont de Linglé | ||
Mortehan, Église | ||
Mortehan, Rue de la Madeleine | ||
Dohan, Voie du Terme | ||
Noirefontaine, Église | ||
Noirefontaine, Ecole | ||
Noirefontaine, Gare | ||
Noirefontaine, Route de Curfoz | ||
Noirefontaine, Route de Bouillon | ||
Curfoz, Dépôt Poncin-Clébant | ||
Bouillon, Maroc | ||
Bouillon, Rue de l'Ange Gardien | ||
Bouillon, La Maladrerie | ||
Bouillon, Athénée | ||
Bouillon, Quai du Rempart |
Geschiedenis
Op 1 juli 2023 werd in het zuidwesten van de provincie Luxembourg een nieuwe zomerbus geïntroduceerd die dagelijks 4 ritten in beide richtingen ging rijden en daarbij diverse toeristische plaatsen en locaties ging bedienen.