Lijn 99 Ocquier Église - Bomal Athénée
Buslijn 99 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Van Hool newA360 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 99 rijdt van Ocquier via Bonsin, Méan, Noiseux, Grande-Enneille, Somme-Leuze, Petite-Somme, Septon, Palenge, Durbuy, Petithan, Rome en Barvaux naar Bomal.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Ocquier naar Bomal. Bij Noiseux Église bestaat aansluiting op lijn 11/5 naar Melreux.
- Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Bomal naar Ocquier. Bij Noiseux Église bestaat aansluiting van lijn 11/5 uit Melreux.
- Op overige dagen rijdt in de middagspits één rit van Bomal naar Ocquier, die als lijn 465 uit Saint-Roch komt.
- Deze lijn wordt gereden door TEC Depot Warzée.
Route
Halte | ||
Ocquier, Église | ||
Ocquier, Rue En Erzy | ||
Borlon, Rue de l'Église | ||
Bonsin, Rue du Mayeur | ||
Bonsin, Place | ||
Bonsin, Écoles | ||
Bonsin, Chardeneux | ||
Méan, Vieux Logis (Route de Spa) | ||
Méan, Chaussée de Liège | ||
Méan, Gros Chêne | ||
Baillonville, Carrefour | ||
Noiseux, Chez Fernand | ||
Noiseux, Église | ||
Noiseux, Centre | ||
Noiseux, Rue d'Enneille | ||
Grande-Enneille, Centre | ||
Grande-Enneille, Croix Saint-Pierre | ||
Petit-Enneille, Carrefour | ||
Petit-Enneille, Chêne à Han | ||
Somme-Leuze, Pont | ||
Somme-Leuze, Rue du Pays du Roi | ||
Somme-Leuze, Église | ||
Somme-Leuze, Carrefour (Rue de Durbuy) | ||
Somme-Leuze, Rue de Durbuy | ||
Somme-Leuze, Ferme | ||
Petite-Somme, Église | ||
Petite-Somme, Route de Septon | ||
Septon, Monument | ||
Septon, Route de Palenge | ||
Palenge, Carrefour | ||
Palenge, Ferme | ||
Palenge, Centre | ||
Palenge, Rue de la Forêt | ||
Durbuy, Pont | ||
Durbuy, Route du Comte d'Ursel | ||
Durbuy, Camping | ||
Petithan, Barrière | ||
Petithan, Carrefour | ||
Durbuy, Adventure Valley | ||
Rome, Rue du Gibet | ||
Barvaux, Voie Michel 121 | ||
Barvaux, Voie Michel 51 | ||
Barvaux, Rue du Marais | ||
Barvaux, Vieux Chemin de Petithan | ||
Barvaux, Église | ||
Barvaux, Route de Bomal | ||
Barvaux, Station | ||
Barvaux, Camping | ||
Bomal, Route de Barvaux 127 | ||
Bomal, Route de Barvaux 92 | ||
Bomal, Clairval | ||
Bomal, École Communale | ||
Bomal, Athénée | ||
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2016 werd de route in Bomal aangepast, werd Baillonville in de route opgenomen en werden enkele haltes hernoemd.
Halte | ||
Bomal, Route de Barvaux 92 | ||
Bomal, Route de Barvaux 29 | ||
Bomal, Athénée |
Op 10 januari 2022 werd de ochtendrit van Ocquier naar Bomal 8 minuten vervroegd, zodat de aansluiting in Noiseux op lijn 11/5 behouden bleef, die op zijn beurt 5 minuten vervroegd werd zodat de aansluiting in Melreux op de door werkzaamheden aan de brug in Hotton betroffen lijn 11/2 behouden bleef.
Vanaf 1 april 2023 ging deze lijn ook stoppen bij de halte Centre in Noiseux, de halte Pont in Somme-Leuze en tenslotte de halte Camping in Durbuy. In de praktijk kwam de lijn altijd al langs genoemde bushaltes, maar werd er tot voorheen nooit gestopt.