Treinserie 4350C (België 2023)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 20 jan 2023 om 20:52 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BSerieInfo |serie=4350C |treinsoort=Lokaaltrein |traject=Charleroi-Central - Luttre - La Louvière-Centre |materieel=MS08 |dienstregeling=2023 |fr...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belgische treinserie 4350C | |
---|---|
Traject | Charleroi-Central - Luttre - La Louvière-Centre |
Dienstregeling | 2023 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | MS08 |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1x/2 uur |
Opmerkingen | Rijdt alleen in het weekend. |
Treinserie 4350 is in de dienstregeling 2023 de Lokaaltrein tussen Charleroi, Luttre, Manage en La Louvière.
Traject
Station | ||
Charleroi-Central | ||
Marchienne-au-Pont | ||
Roux | ||
Courcelles-Motte | ||
Luttre | ||
Pont-à-Celles | ||
Gouy-lez-Piéton | ||
Godarville | ||
Manage | ||
La Louvière-Centre |
Bijzonderheden
- In La Louvière is de treinserie gekoppeld aan de 4250 naar Charleroi-Sud.
- Op werkdagen rijdt de serie 4350A tussen La Louvière-Sud en Braine-le-Comte.
Andere voormalige Belgische treinseries 4350C
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Lijn | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
2019 | S-trein Charleroi | 1x/2 uur | S62 | Charleroi-Sud - Luttre - La Louvière-Sud | NMBS | Reed alleen in het weekend. |
2020 | S-trein Charleroi | 1x/2 uur | S62 | Charleroi-Sud - Luttre - La Louvière-Sud | NMBS | Reed alleen in het weekend. |
2021 | S-trein Charleroi | 1x/2 uur | S62 | Charleroi-Sud - Luttre - La Louvière-Centre | NMBS | Reed alleen in het weekend. |
2022 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Charleroi-Sud - Luttre - La Louvière-Centre | NMBS | Reed alleen in het weekend. |
Categorieën:
- Verouderde Belgische treinseries
- Belgische treinserie
- Lokaaltrein
- Belgische treinserie 4350C
- Belgische dienstregeling 2023
- Station Charleroi-Central
- Station Marchienne-au-Pont
- Station Roux
- Station Courcelles-Motte
- Station Luttre
- Station Pont-à-Celles
- Station Gouy-lez-Piéton
- Station Godarville
- Station Manage
- Station La Louvière-Centre