Lijn 673 Meppel Station NS - Zwartsluis Busstation
Buslijn 673 | |
Vervoerder(s) | Boerhof Reizen i.o.v. Connexxion |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 673 rijdt van Meppel via Beukers naar Zwartsluis. 's Ochtends vertrekt één rit vanuit Sint Jansklooster.
Route
Halte | ||
Meppel, Station NS | ||
Meppel, Randweg (LTS) | ||
Meppel, Zuiderlaan / Ruisdallaan | ||
Meppel, Zuiderlaan | ||
Meppel, Reestoverschool | ||
Meppel, Reestoord | ||
Meppel, Hercules Segherslaan | ||
Meppel, Zwembad | ||
Meppel, J. Tooroplaan | ||
Meppel, J. Tooroplaan / Idserdalaan | ||
Meppel, Industrieweg | ||
Beukers, Leenders | ||
Beukers, Doosje | ||
Beukers, Zegelenberg | ||
Beukers, Sluis | ||
Zwartsluis, Kalkovens | ||
Zwartsluis, Bejaardencentrum | ||
Zwartsluis, Busstation | ||
Zwartsluis, Westeinde - Rotonde | ||
Zieltje, De Noorde | ||
Zieltje, Zieltje | ||
Zieltje, De Krieger | ||
Zieltje, Barsbeek | ||
Sint Jansklooster, Heetveld | ||
Sint Jansklooster, Hervormde School | ||
Sint Jansklooster, Heetveld / Kadoelen | ||
Sint Jansklooster, Barsbeek 36 | ||
Sint Jansklooster, Watertoren | ||
Sint Jansklooster, Monnikenweg | ||
Sint Jansklooster, de Pastorie |