Lijn 660 Leveroy Kerk - Maaseik Busstation
Voormalige buslijn 660 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 660 reed van Leveroy via Nederweert, Weert, Stramproy, Molenbeersel en Kinrooi naar Maaseik.
Dienstregeling
- Op deze lijn gold een afwijkend tariefsysteem.
- In de ochtendspits reed één rit van Leveroy naar Maaseik en één rit van Maaseik naar Weert.
- Op woensdagmiddag reden twee ritten van Weert naar Maaseik, één rit van Maaseik naar Weert en één rit van Maaseik naar Leveroy.
- In de middagspits, maar niet op woensdag, reden twee ritten van Weert naar Maaseik en twee ritten van Maaseik naar Leveroy.
- De halte Sint Jansberg werd alleen bediend door de ritten van/naar Leveroy.
Route
Halte | ||
Leveroy, Kerk | ||
Nederweert, Lindenstraat | ||
Weert, WC Boshoven | ||
Weert, Station | ||
Stramproy, Julianastraat | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Molenbeersel, Grens | ||
Molenbeersel, Weertersteenweg | ||
Kinrooi, Weertersteenweg | ||
Maaseik, Sint Jansberg | ||
Maaseik, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan, maar in elk geval ná 14 december 2003. In de dienstregeling 2005 werd gesproken dat deze lijn geen wijzigingen kende.
Vermoedelijk werd op 11 december 2005 de halte WC Boshoven aan de route toegevoegd.