Lijn 80 Tielt Station - Roeselare Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 80 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 19:30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 20:35) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 20:35) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80 rijdt van Tielt via Pittem en Ardooie naar Roeselare.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden enkele extra ritten.
Route
Halte | ||
Tielt, Station | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Tielt, Polenplein | ||
Tielt, Keidam | ||
Pittem, Hoge | ||
Pittem, Blotingstraat | ||
Pittem, Wandeling | ||
Pittem, Koevoet | ||
Pittem, Station | ||
Pittem, Waterstraat | ||
Pittem, Posterij | ||
Pittem, Rijsseleinde | ||
Ardooie, Bergmolen | ||
Ardooie, Kerkhof | ||
Ardooie, Boomgaard | ||
Ardooie, Wissel | ||
Ardooie, Roeselaarsestraat | ||
Ardooie, Tassche | ||
Roeselare, Populierstraat | ||
Roeselare, Zwaaikomstraat | ||
Roeselare, Wetterenstraat | ||
Roeselare, Gentpoort | ||
Roeselare, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanwege de slechte financiële situatie van De Lijn werd in 2012 een actieplan uitgevoerd. In dit plan werden diverse maatregelen genomen voor betere financiën. Eén van deze maatregelen was dat het aanbod van het busvervoer beter afgestemd zou worden op de vraag. Voor deze lijn gold dat per 1 juli 2012 de frequentie op zondag werd verlaagd naar 1x per 2 uur vanwege de geringere bezetting.