Lijn 94 Liège Place Saint-Lambert - Warzée Dépôt TEC
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 94 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 6x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 94 rijdt van Liège via Sclessin, Ougrée, Boncelles, Plainevaux, Rotheux-Rimière, Neuville-en-Condroz, Saint-Severin, Nandrin, Fraiture, Tinlot, Terwagne, Clavier, Ochain en Pair naar Warzée.
Dienstregeling
- In de daluren rijden enkele ritten alleen tussen (Warzée) Tinlot en Boncelles, alwaar overgestapt kan worden op lijn 90 naar Liège. Voor scholieren bestaan enkele afwijkende eindbestemming en bestaat ook een route via Seny.
- Op zaterdag wordt om en om tot Clavier of via Seny naar Warzée gereden.
Route
Vanwege de leesbaarheid van de routestrip zijn niet alle afwijkingen opgenomen.
Halte | ||
Liège, Place Saint-Lambert | ||
Liège, Opéra | ||
Liège, Pont d'Avroy | ||
Liège, Charlemagne | ||
Liège, Avenue Blonden | ||
Liège, Gare des Guillemins | ||
Liège, Place Général Leman | ||
Liège, Val Benoît Université | ||
Sclessin, Château | ||
Sclessin, Standard | ||
Ougrée, Beau Sité | ||
Seraing, Place Kuborn | ||
Seraing, Esplanade de l'Avenir | ||
Seraing, Place de Béguines | ||
Ougrée, Gare | ||
Ougrée, Rue F. Roosevelt | ||
Ougrée, Rue de l'Eglantine | ||
Ougrée, Rue Bois Delawe | ||
Ougrée, Rue de Boncelles 784 | ||
Ougrée, Rue de la Rose | ||
Ougrée, Allée du Beau Vivier | ||
Boncelles, Rue du Cornillon | ||
Boncelles, Eglise | ||
Boncelles, Maison Communale | ||
Boncelles, Voie Offenbach | ||
Boncelles, Rue du Midi | ||
Boncelles, Gonhy | ||
Boncelles, Carrefour | ||
Plainevaux, Carrefour | ||
Plainevaux, Route du Condroz 65 | ||
Plainevaux, Route du Condroz 49 | ||
Plainevaux, Sentier du Condroz | ||
Rotheux-Rimière, Vieux Chêne | ||
Rotheux-Rimière, Bout de Rotheux | ||
Rotheux-Rimière, Rue de la Limite | ||
Rotheux-Rimière, Poste | ||
Rotheux-Rimière, Centrale Eletrique | ||
Rotheux-Rimière, Rue Tige Manchère | ||
Rotheux-Rimière, Butay | ||
Rotheux-Rimière, Petite Rimière | ||
Rotheux-Rimière, Avenue de la Métairie | ||
Rotheux-Rimière, Rue de l'Oseraie | ||
Rotheux-Rimière, Croix André | ||
Rotheux-Rimière, Rue du Château d'Eau | ||
Neuville-en-Condroz, Sentier des 7 Fawes | ||
Neuville-en-Condroz, Route d'Esneux | ||
Neuville-en-Condroz, Rue du Village | ||
Neuville-en-Condroz, Maison Communale | ||
Ehein, Route de Marche | ||
Ehein, Haut | ||
Ehein, Pêcherie | ||
Saint-Severin, La Tolle | ||
Saint-Severin, Route du Village | ||
Saint-Severin, Petit-Fraineux | ||
Saint-Severin, Saint-Lambert Fontaine | ||
Ternee-Fraineux, Pharmacie | ||
Nandrin, Quatre Bras | ||
Nandrin, Maison Dumoulin | ||
Nandrin, Chapelle Saint-Anne | ||
Nandrin, Place A. Botty | ||
Nandrin, Ecole Saint-Martin | ||
Nandrin, La Basse | ||
Nandrin, La Bouhaye | ||
Fraiture, Rue de la Croix-Rouge | ||
Fraiture, Centre Neurologique | ||
Tinlot, Ferme Salet | ||
Tinlot, Rue de l'Eglise | ||
Tinlot, Carrefour | ||
Terwagne, Chapelle | ||
Terwagne, Centre | ||
Terwagne, Rue de la Gare | ||
Clavier, Gendarmerie | ||
Clavier, Gare | ||
Clavier, Gendarmerie | ||
Ochain, Carrefour | ||
Ochain, Grand-Route | ||
Ochain, Château | ||
Pair, Carrefour | ||
Warzée, Beemont | ||
Tinlot, Le Monty | ||
Seny, Eglise | ||
Seny, Ecole | ||
Seny, Les Gros Thiers | ||
Warzée, Dépôt TEC |
Geschiedenis
Deze lijn reed al in de dienstregeling 1994. Ook destijds werd al een onregelmatige dienstregeling gereden, waarbij diverse routevarianten werden aangedaan.