Lijn 132a Philippeville Rue de la Reine - Walcourt Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 132a in België | |
Vervoerder(s) | Sophibus i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 2-4x/dag |
Dal (vakantie) | 2-3x/dag |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2-3 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 132a rijdt van Philippeville via Senzeille, Cerfontaine, Soumoy en Silenrieux naar Walcourt.
Dienstregeling
- Daussois wordt alleen bediend door enkele schoolritten en een marktrit.
Route
Halte | ||
Philippeville, Centre | ||
Philippeville, Polyclinique | ||
Philippeville, Quatre Bras | ||
Philippeville, Beauregard | ||
Villers-Deux-Églises, Le Chasseur | ||
Villers-Deux-Églises, Le Chesneau | ||
Villers-Deux-Églises, Eglise | ||
Villers-Deux-Églises, Bas du Village | ||
Senzeilles, Cimetière | ||
Senzeilles, Eglise | ||
Senzeilles, Route de la gare | ||
Cerfontaine, Cimetière | ||
Cerfontaine, Dr. Leclercq | ||
Cerfontaine, Place | ||
Cerfontaine, Dr. Leclercq | ||
Cerfontaine, Cimetière | ||
Cerfontaine, Rue de Soumoy | ||
Soumoy, Village | ||
Soumoy, Trieux | ||
Daussois, Barrière | ||
Daussois, Place des trieux | ||
Daussois, Barrière | ||
Daussois, Rue des Rocailles | ||
Daussois, Route de Philippeville | ||
Silenrieux, Bethléem | ||
Silenrieux, Rue de la Gare | ||
Silenrieux, Pisselotte | ||
Silenrieux, Battefer | ||
Walcourt, Gerlimpont | ||
Walcourt, Basilique | ||
Walcourt, Passage à Niveau | ||
Walcourt, Rue de la Gare | ||
Walcourt, Gare |