Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Haarlem
|
1 |
Delftplein - Rijksstraatweg - Station - Centrum - Spaarneziekenhuis - De Glip |
|
2 |
Delftplein - Sinnevelt - Deo - Station - Centrum - Slachthuisbuurt - Zuiderpolder - Station Spaarnwoude - Haarlemmerliede |
|
4 |
Schalkwijk - Heemstede - Leidsevaart - Centrum - Station - Sinnevelt - Delftplein - Spaarndam - Spaarnwoude |
|
5 |
Schalkwijk - Europawijk - Centrum - Station - Rijksstraatweg - Delftplein - Velserbroek - IJmuiden |
|
6 |
Station - Leidsevaart - Ramplaankwartier |
In de avond als belbus
|
7 |
Station - Raaks - Ramplaankwartier |
In de avond als belbus
|
10 |
Station - Waarderpolder |
Spits
|
Stadsdienst Hoofddorp
|
76 |
Overbos - Pax - Oost - Station - Graan voor Visch |
|
77 |
Overbos - Altenburg - Station |
|
Streekdienst
|
50 |
Leiden - Warmond - Sassenheim - Lisse - Hillegom - Bennebroek - Heemstede - Haarlem |
|
51 |
Leiden - Oegstgeest - Sassenheim - Lisse - Hillegom - Bennebroek - Heemstede - Haarlem |
|
52 |
Lisse - Lisserbroek |
|
54 |
Leiden - Lisse (Keukenhof) |
Sneldienst
|
55 |
Leiden - Lisse (Vreewijk) |
Sneldienst
|
60 |
Leiden - Voorhout - Noordwijk - Noordwijkerhout |
|
61 |
Leiden - Voorhout - Noordwijk - Noordwijkerhout |
|
62 |
Noordwijk - Langevelderslag |
Zomerbus
|
63 |
Amsterdam - Amstelveen |
In combinatie met GVB
|
69 |
Amstelstation - Rivierenbuurt - RAI - Buitenveldert |
In combinatie met GVB
|
70 |
Haarlem - Santpoort-Noord - Driehuis - IJmuiden |
|
71 |
Haarlem - Overveen - Bloemendaal - Santpoort-Zuid - Santpoort-Noord (- Driehuis - IJmuiden) |
In de avond als belbus
|
72 |
Haarlem - Overveen - Bloemendaal - Santpoort-Zuid |
In de avond als belbus
|
73 |
Haarlem - Velserbroek - Beverwijk - Heemskerk - Uitgeest |
|
74 |
Heemskerk - Beverwijk - Velsen - IJmuiden |
|
75 |
Hoofddorp - Cruquius - Heemstede - Haarlem - Driehuis - IJmuiden |
Sneldienst
|
79 |
Rijsenhout - Hoofddorp - Vijfhuizen - Zwanenburg |
|
80 |
Amsterdam - Halfweg - Haarlem - Heemstede - Zandvoort |
|
81 |
Haarlem - Overveen - Bloemendaal Strand - Zandvoort |
|
82 |
Amsterdam - Buitenhuizen - Velsen - IJmuiden |
|
83 |
Amsterdam - Velsen - IJmuiden |
Spits, sneldienst
|
85 |
Haarlem - Zwanenburg - Halfweg - Amsterdam |
|
90 |
Haarlem - Vogelenzang - Noordwijk - Katwijk - Wassenaar - Den Haag |
|
92 |
Noordwijk - Voorhout - Sassenheim - Lisse - Nieuw Vennep - Schiphol |
|
93 |
Haarlem - Heemstede - Hillegom - Nieuw Vennep - Leimuiden |
|
112 |
Leiden - Oude Wetering - Roelofarendsveen - Rijpwetering - Oud Ade - Leidmuiden |
|
125 |
Haarlem - Amsterdam - Amstelveen - Ouderkerk a/d Amstel - Utrecht |
|
126 |
Amsterdam - Diemen - Amsterdam ZO - Abcoude - Vinkeveen - Wilnis - Mijdrecht |
|
140 |
Haarlem - Heemstede - Hoofddorp - Aalsmeer - Uithoorn - Mijdrecht - Vinkeveen - Wilnis - Utrecht |
|
141 |
Woerden - Kamerik - Kockengen - Wilnis - Mijdrecht |
|
145 |
Amsterdam - Sloten - Badhoevedorp - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Abbenes - Warmond - Oegstgeest - Leiden |
|
147 |
Alphen a/d Rijn - Nieuwkoop - Zevenhoven - Nieuwveen - De Kwakel - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam |
|
148 |
Amsterdam - Ouderkerk a/d Amstel - Amstelveen |
|
149 |
Amsterdam - Amstelveen - Nes a/d Amstel - Uithoorn |
|
163 |
Schiphol Centrum - Zuid - Schiphol Oost |
|
169 |
Amsterdam - Amstelveen - Schiphol |
|
170 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Mijdrecht |
|
171 |
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Aalsmeer - Kudelstaart |
|
172 |
Amsterdam - Amstelveen - Aalsmeer - Schiphol |
|
173 |
Aalsmeer - Rijsenhout - Leimuiden - Kudelstaart |
|
174 |
Haarlem - Heemstede - Hoofddorp - Schiphol - Amstelveen - Ouderkerk a/d Amstel - Amsterdam ZO - Weesp |
|
175 |
Amstelveen - Ouderkerk a/d Amstel - Amsterdam ZO - Diemen |
|
176 |
Alkmaar - Heiloo - Castricum - Heemskerk - Beverwijk - Wijk aan Zee |
|
179 |
Alkmaar - Heiloo - Castricum - Beverwijk - CORUS |
Sneldienst
|
193 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Mijdrecht - Wilnis |
|
197 |
Alphen a/d Rijn - Rijnsaterwoude - Leimuiden - Schiphol - Amsterdam |
|
236 |
Haarlem - Badhoevedorp - Schiphol |
|
Nachtbussen
|
86 |
Amsterdam - Halfweg - Haarlem - Driehuis - IJmuiden |
|
87 |
Haarlem - Heemstede - Bennebroek - Hillegom - Lisse |
|
160 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Aalsmeer |
|
161 |
Amsterdam > Amstelveen > Uithoorn |
|
162 |
Amsterdam > Amstelveen > Ouderkerk a/d Amstel |
|
164 |
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Leimuiden - Alphen a/d Rijn - Nieuwkoop - Nieuwveen |
|
168 |
Haarlem - Heemstede - Hoofddorp - Schiphol |
|
Spitsbussen
|
206 |
Hoofddorp - Schiphol |
|
209 |
Haarlem - Boesingheliede - Schiphol |
|
210 |
Haarlem - Boesingheliede - Schiphol |
|
211 |
Velserbroek - Haarlem - Schiphol |
|
217 |
Amsterdam ZO - Amstelveen - Schiphol |
|
226 |
Amsterdam - Schiphol |
|
Interliner
|
362 |
Haarlem - Schiphol (Noord - Centrum - Zuid) |
Ook 's nachts
|
370 |
Alphen a/d Rijn - Leimuiden - Schiphol - Amsterdam |
|
391 |
Leiden - Katwijk - Noordwijk - Vogelenzang - Heemstede - Haarlem |
|
Buurtbus
|
401 |
Hoofddorp - Zwaanshoek - Bennebroek |
Project 'Bennebroek'
|
402 |
Uithoorn - Mijdrecht - Vinkeveen |
Project 'Ronde Venen'
|
403 |
Lisse - Lisserbroek - Abbenes - Oude Wetering |
Project 'Alkemade'
|