Lijn 41 Oudenaarde Station - Zottegem Station
Buslijn 41 in België | |
Vervoerder(s) | Zwalmbus i.o.v.De Lijn |
Entiteit | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | 1x/2 uur (tot 20:30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 41 rijdt van Oudenaarde via Edelare, Ename, Nederename, Welden, Nederzwalm, Sint-Denijs-Boekel, Sint-Maria-Horebeke, Sint-Blasius-Boekel, Roborst en Strijpen naar Zottegem.
Dienstregeling
- Buiten de schoolvakanties rijden enkele ritten van en naar het Sportcentrum in Oudenaarde.
- In de spitsuren rijden enkele extra ritten.
- Enkele ritten rijden een afwijkende route in Welden of Sint-Denijs-Boekel.
Route
Halte | ||
Oudenaarde, Sportcentrum | ||
Oudenaarde, V.T.I. | ||
Oudenaarde, Station | ||
Oudenaarde, Tacambaro | ||
Oudenaarde, Markt | ||
Oudenaarde, Smallendam | ||
Oudenaarde, Raepsaetplein | ||
Oudenaarde, Bergstraat | ||
Edelare, Vandefonteynelaan | ||
Edelare, Smissestraat | ||
Ename, Rekkemstraat | ||
Ename, Van Torhoutstraat | ||
Ename, Dorp | ||
Ename, Station | ||
Nederename, Oudstrijdersstraat | ||
Nederename, De Preesterstraat | ||
Welden, Nederenamestraat | ||
Nederename, Dorp | ||
Nederename, Landlos | ||
Welden, Reytstraat | ||
Welden, Corpusstraat | ||
Welden, Dorp | ||
Welden, Stenelos | ||
Welden, Lambrechtstraat | ||
Welden, Roosstraat | ||
Welden, Ronsen Heerweg | ||
Nederzwalm, Stationsstraat | ||
Sint-Denijs-Boekel, Biestmolenstraat | ||
Sint-Denijs-Boekel, Station | ||
Sint-Denijs-Boekel, Knokstraat | ||
Sint-Maria-Horebeke, Kromstraat | ||
Sint-Maria-Horebeke, Korsele | ||
Sint-Maria-Horebeke, Broekestraat | ||
Sint-Denijs-Boekel, Heufkensstraat | ||
Sint-Denijs-Boekel, Kerk | ||
Sint-Blasius-Boekel, Kerk | ||
Sint-Blasius-Boekel, Boekelbaan | ||
Sint-Blasius-Boekel, Kouteren | ||
Sint-Blasius-Boekel, Den Os | ||
Roborst, Huttegemstraat | ||
Roborst, Kloosterstraat | ||
Roborst, Kerk | ||
Roborst, Machelgemstraat | ||
Strijpen, Kleie | ||
Strijpen, Kerk | ||
Strijpen, Molenkouter | ||
Zottegem, Luchtbal | ||
Zottegem, Atheneum | ||
Zottegem, Weidestraat | ||
Zottegem, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In het kader van het project Basismobiliteit werd de dienstregeling op 1 januari 2003 uitgebreid naar een regelmatige uurdienst op doordeweekse dagen en zaterdagmiddag en een 2-uursdienst op overige tijdstippen. De route bleef verder ongewijzigd, maar wel werd in combinatie met de nieuwe lijn 42 een dubbele frequentie geboden tussen Oudenaarde en Ename.
In het voorjaar van 2015 besliste de gemeente Zottegem dat bussen niet langer welkom zijn in het centrum van Zottegem; daarop werd de route per 1 juni 2015 gewijzigd. De halte Markt kwam daarbij te vervallen en als vervanging werd een nieuwe halte Weidestraat geplaatst.