Lijn 86 Norg Westeind - Hoogkerk P+R Hoogkerk
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 16 dec 2010 om 11:35
Buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 14.00) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 86 rijdt van Norg, Donderen, Bunne, Peize en Peizermade naar Hoogkerk.
In de ochtendspits rijden vertrekken drie ritten vanaf de halte Nachtegaalstraat en deze rijden na Hoogkerk verder naar Groningen.
In de middagspits rijdt lijn 86 in het geheel niet tussen Groningen en Hoogkerk. Dan kan men tussen Groningen en Hoogkerk v.v. reizen met lijn 82, die dezelfde route volgt.
Route
Halte | ||
Norg, Nachtegaalstraat | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Peesterstraat | ||
Norg, Donderenseweg | ||
Norg, Noordeinde | ||
Donderen, Dorpsweg | ||
Bunne, Bunnerveenseweg | ||
Peize, Korvemaker | ||
Peize, Schoolstraat | ||
Peize, Centrum | ||
Peizerwold, Wolddijk | ||
Peizerwold, Peizerwold | ||
Peizermade, Peizermade | ||
Hoogkerk, P+R Hoogkerk | ||
Groningen, Martiniplaza | ||
Groningen, Leonard Springerlaan | ||
Groningen, Kamerlingh Onnesstraat | ||
Groningen, Centraal Station |