Lijn 651 Ede Station Ede-Wageningen - Apeldoorn Erasmusstraat
Buslijn 651 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 651 rijdt van Ede, Wekerom, Ede, Harskamp en Stroe naar Apeldoorn.
's Ochtends vertrekt er vanaf de halte 'Boschlust' een rit die via een versnelde route naar Apeldoorn gaat, deze rit stopt tussen Ede en Harskamp overal, maar na Harskamp alleen nog in Nieuw Millingen.
Route
Halte | ||
Ede, Station Ede-Wageningen | ||
Ede, Berkenlaan | ||
Ede, Tolhuislaan | ||
Ede, Ericalaan | ||
Ede, Politiebureau | ||
Ede, Doelenstraat | ||
Ede, Raadhuis | ||
Ede, Boschlust | ||
Ede, Driesprong | ||
Ede, Hoge Valksedijk | ||
Ede, De Valouwe | ||
Ede, La Vendula | ||
Wekerom, Roekelseweg | ||
Wekerom, Wekeromse Buurtweg | ||
Wekerom, Kruispunt | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, De Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Stroe, Centrum | ||
Stroe, Drie Musketiers | ||
Wittenberg, Busstation | ||
Nieuw Millingen, Hoeve | ||
Nieuw Millingen, Kruispunt | ||
Apeldoorn, J. Fruytierschool | ||
Apeldoorn, Erasmusstraat |