Lijn 42/1 Cornimont Calvaire - Oizy Ecole
Voormalige buslijn 42/1 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1994 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1-2x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 42/1 reed van Cornimont via Six Planes, Oizy, Monceau, Petit Fays, Les Misères en Baillamont naar Oizy.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed één rit van Cornimont naar Oizy.
- In de middagspits reed één rit binnen Bièvre en één rit van Petit Fays naar Baillamont.
- Op woensdagmiddag reed één rit binnen Biévre en één rit van Oizy naar Baillamont.
Route
Ochtendroute
Route is niet compleet
Halte | ||
Cornimont, Calvaire | ||
Gros Fays, Lavoir | ||
Six Planes, Église | ||
Oizy, Ecole | ||
Monceau, Centre N°42 | ||
Monceau, Balfroid | ||
Bellefontaine, Bellefontaine | ||
Petit Fays, Ecole | ||
Bièvre, Cité du Douaire | ||
Les Misères, Garage | ||
Les Misères, Novelty | ||
Prairial, Prairial | ||
Baillamont, N°25 | ||
Baillamont, Église | ||
Baillamont, N°3 | ||
Oizy, Ecole |
Middagroutes
Route is niet compleet
Halte | ||
Petit Fays, Ecole | ||
Bellefontaine, Bellefontaine | ||
Monceau, Balfroid | ||
Monceau, Centre N°42 | ||
Oizy, Ecole | ||
Six Planes, Église | ||
Gros Fays, Lavoir | ||
Cornimont, Calvaire | ||
Oizy, Village | ||
Petit Fays, Ecole | ||
Monceau, Centre N°42 | ||
Monceau, Balfroid | ||
Bièvre, Cimetière | ||
Les Misères, Garage | ||
Les Misères, Novelty | ||
Prairial, Prairial | ||
Baillamont, N°25 | ||
Baillamont, Église | ||
Baillamont, N°3 | ||
Bièvre, Ecole | ||
Bièvre, Cité du Douaire |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.