Lijn 441 Essen Schaapsbaan - Wuustwezel Stella Matutina
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 441 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 'onbekend' |
Voorganger(s) | 441 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 441 rijdt van Essen via Wildert en Nieuwmoer naar Wuustwezel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Essen naar Wuustwezel.
- In de middagspits rijdt één rit van Wuustwezel naar Wildert en één rit van Wuustwezel naar Essen.
- Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Wuustwezel naar Essen; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Essen, Schaapsbaan | ||
Essen, Achterstraat | ||
Wildert, Station | ||
Wildert, Kerk | ||
Wildert, Gageltjes | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekhoeve | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekstraat | ||
Nieuwmoer, Darm | ||
Nieuwmoer, Holleweg | ||
Nieuwmoer, Dorpplaats | ||
Nieuwmoer, Kerkstraat | ||
Wuustwezel, Sterbos | ||
Wuustwezel, Sint-Willibrordusstraat | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, Guido Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Stella Matutina |
Geschiedenis
Op een onbekend moment verviel het traject tussen Station Essen en de Schaapsbaan.