Lijn 389 Beaufays Air Pur - Nessonvaux École Communale
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 389 in België | |
Vervoerder(s) | Cie des Autobus Liégeois i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (wo: ri. Nessonv.) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag (ri. Beaufays) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 389 rijdt van Beaufays via Péry, Le Thier, Trooz, Prayon, Forêt, Prayon, La Brouck, Prayon, Trooz en Fraipont naar Nessonvaux.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Beaufays naar Nessonvaux.
- Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Fraipont naar Beaufays.
- Op overige dagen rijdt in de middagspits één rit van Fraipont naar Beaufays.
Route
Halte | ||
Beaufays, Air Pur (Rue de Louveigné) | ||
Beaufays, Route de Trooz | ||
Beaufays, Sous l'Abbaye | ||
Trooz, Péry (École Communale) | ||
Trooz, Rue de l'Espérance | ||
Trooz, Café de l'Oasis | ||
Trooz, Sainry (Rue au Thier) | ||
Trooz, Rue au Thier | ||
Trooz, Ferme | ||
Trooz, Cité des Thiers | ||
Trooz, Ferme | ||
Trooz, Rue au Thier | ||
Trooz, Sainry (Rue Sainry) | ||
Trooz, Sentier Lonhienne | ||
Trooz, Esseler | ||
Trooz, Avenue Fica | ||
Trooz, Gare S.N.C.B. | ||
Prayon, École | ||
Prayon, Casino | ||
Prayon, Villa Jean | ||
Prayon, Maison Communale (Rue Noirivaux) | ||
Prayon, Petit Pont Cité | ||
Prayon, Fonds de Forêt | ||
Forêt, Église | ||
Prayon, Moulin Maréchal | ||
Prayon, Forêt Bay Bonnet | ||
Prayon, Fours à Chaux | ||
Prayon, Forêt Bay Bonnet | ||
Prayon, Moulin Maréchal | ||
Forêt, Église | ||
Prayon, Fonds de Forêt | ||
Prayon, Petit Pont Cité | ||
Prayon, Maison Communale (Rue Noirivaux) | ||
Prayon, La Brouck | ||
Prayon, La Brouck Église | ||
Prayon, La Brouck | ||
Prayon, Maison Communale (Rue Grand'Rue) | ||
Prayon, Villa Jean | ||
Prayon, Casino | ||
Prayon, École | ||
Trooz, Gare S.N.C.B. | ||
Trooz, Fenderie | ||
Trooz, Ry de Mosbeux | ||
Trooz, Chapelle | ||
Trooz, Carrière de Forêt | ||
Trooz, Ry de Targnon | ||
Fraipont, Basse Fraipont | ||
Fraipont, Pont de la Vesdre | ||
Fraipont, Église | ||
Fraipont, École d'Havegnée | ||
Nessonvaux, Passerelle | ||
Nessonvaux, Coucoumont | ||
Nessonvaux, Rue Général de Gaulle (Rue Général de Gaulle) | ||
Nessonvaux, Place Vandervelde | ||
Nessonvaux, École Communale | ||
Vaux-sous-Olne, Route de Soiron | ||