Treinserie 3440 (België 1984/1985)
Voormalige Belgische treinserie 3440
| |
---|---|
Traject | Herstal - Liège-Guillemins - Rivage - Gouvy/Jemelle |
Dienstregeling | 1984/1985 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Reed niet in het weekend. |
Treinserie 3440 bestond in de dienstregeling 1984/1985 uit enkele P-treinen tussen Herstal, Liège, Rivage en Gouvy of Jemelle.
Traject
Overzicht van P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerking |
---|---|---|
3440 | Herstal → Jemelle | |
3441 | Gouvy → Herstal | |
3442 | Gouvy → Herstal | |
3443 | Liège-Palais → Rivage | Reed alleen op woensdag, maar niet tijdens de schoolvakanties |
4440 | Jemelle → Herstal | |
4441 | Herstal → Gouvy | |
4442 | Herstal → Gouvy |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 3440
- Belgische dienstregeling 1984/1985
- Piekuurtrein
- Station Herstal
- Station Liège-Saint-Lambert
- Station Liège-Carré
- Station Liège-Guillemins
- Station Angleur
- Station Tilff
- Station Hôny
- Station Esneux
- Station Poulseur
- Station Rivage
- Station Comblain-au-Pont
- Station Comblain-la-Tour
- Station Hamoir
- Station Sy
- Station Bomal
- Station Barvaux
- Station Melreux-Hotton
- Station Marche-en-Famenne
- Station Marloie
- Station Rochefort-Jemelle
- Station Aywaille
- Station Trois-Ponts
- Station Grand-Halleux
- Station Vielsalm
- Station Bovigny
- Station Gouvy