Lijn 46 Hoorn Station - Lambertschaag 't Wagenwiel
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 26 sep 2010 om 19:42 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=46 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |materieel=Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance, [[Mercedes-Ben…')
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | t/m 14 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 46 reed van Hoorn via Benningbroek, Sijbekarspel en Abbekerk naar Lambertschaag. Deze lijn reed alleen in de spitsrichting.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Van Dedemstraat / Keern | ||
Benningbroek, A.C. de Graaffweg | ||
Benningbroek, Viaduct / Nieuweweg | ||
Benningbroek, Dr. de Vriesstraat | ||
Benningbroek, Molenbuurt | ||
Sijbekarspel, Westerstraat | ||
Sijbekarspel, Schimmel | ||
Sijbekarspel, Kerkbuurt | ||
Sijbekarspel, Veekenweg | ||
De Weere, R.K. Kerk / Driestedenweg | ||
Abbekerk, Kronkelbaan | ||
Abbekerk, Dorpsstraat | ||
Abbekerk, Gemeentehuis | ||
Lambertschaag, Mijnsherenweg | ||
Lambertschaag, Oosterboekelweg | ||
Lambertschaag, 't Wagenwiel |