Lijn 666 Maasdam Gemeentehuis - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 8 mrt 2009 om 23:28 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=666 |vervoerder=Arriva |concessie=Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |materieel=Ambassador |lijnsoort=scholierenlijn |frequentie_spits=3 ritten |frequentie_d...)
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | scholierenlijn |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 3 ritten |
Dal | 4 ritten |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Scholierenlijn 666 rijdt van halte Gemeentehuis in Maasdam via Puttershoek en busstation Heinenoord naar halte Scholengemeenschap in Oud-Beijerland. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt in opdracht van Arriva gereden door TCR.