Lijn 126 Lasne Village - Waterloo Berlaymont
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 126 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Brabant-Wallon |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 126 rijdt van Lasne via Couture-Saint-Germain, Maransart en Plancenoit naar Waterloo.
Route
Halte | ||
Lasne, Village | ||
Lasne, Petit Champ | ||
Couture-Saint-Germain, Couture | ||
Maransart, Aywiers | ||
Maransart, Avenue des Pélerins | ||
Maransart, Avenue Wagram | ||
Maransart, Rue d'Anogrune | ||
Plancenoit, Rue de l'Eglise | ||
Plancenoit, Rue du Champ de Bataille | ||
Plancenoit, Chapelle Saint-Donat | ||
Plancenoit, Belle Alliance | ||
Plancenoit, Fond Pauquet | ||
Waterloo, Monument Gordon | ||
Waterloo, Mont-Saint-Jean | ||
Waterloo, Mont-Saint-Jean (Chée de Louvain) | ||
Waterloo, Chaussée de Tervuren | ||
Waterloo, Berlaymont |