Lijn 664 Tienen Station - Meldert Kerk
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 664 in België | |
Vervoerder(s) | (Hageland i.o.v.) De Lijn |
Entiteit | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Marktbus |
Materieel | MAN Lion's City, Mercedes-Benz Citaro, VDL Citea, Van Hool New A360H, Jonckheere Transit (G) |
Rijdt sinds | 7 januari 2013 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 1x/dinsdag (per richting) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 664 rijdt van Tienen via Oorbeek en Hoegaarden naar Meldert.
Dienstregeling
- De heenrit rijdt van Meldert naar Tienen Grote Markt; de terugrit rijdt van Tienen Station naar Meldert.
Route
Halte | ||
↓ | Tienen, Station | |
Tienen, 4e Lansierslaan | ||
↑ | Tienen, Grote Markt | |
Tienen, 4e Lansierslaan | ||
↑ | Tienen, Station | |
Tienen, Goossensvest | ||
Tienen, Mulkplein | ||
Oorbeek, Driebek | ||
Oorbeek, Engelbeekstraat | ||
Oorbeek, Kapel | ||
Oorbeek, Dorp | ||
Hoegaarden, Hoksem Berg | ||
Hoegaarden, Hoksem Kerk | ||
Hoegaarden, Sint-Katrien-Houtem Kapel | ||
Hoegaarden, Sint-Katrien-Houtem Kabine | ||
Hoegaarden, Steenweg naar Meldert | ||
Meldert, Oud Station | ||
Meldert, Baan | ||
Meldert, Hoegaardsestraat | ||
Meldert, Sint-Ermelindiskerk |