Lijn 43 Apeldoorn Station - Arnhem Centraal Station
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Breng, Veolia Transport |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (Veolia Transport),
VDL Berkhof Ambassador (Veolia Transport & Breng) |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 rijdt vanaf station Arnhem via onder andere Velp en Rheden naar station Dieren. Vanaf daar gaat de bus via Eerbeek, Loenen en Beekbergen naar station Apeldoorn. De spitstoevoegers van deze buslijn rijden van Dieren naar Arnhem in de ochtendspits. Het gedeelte van Arnhem naar Dieren behoort tot de concessie Arnhem Nijmegen en het gedeelte tussen Dieren en Apeldoorn behoort tot de concessie Veluwe.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Roermondsplein | ||
Arnhem, Kortestraat | ||
Arnhem, Broerenstraat | ||
Arnhem, Eusebiusplein | ||
Arnhem, Connexxion | ||
Arnhem, Veilingstraat | ||
Arnhem, van Oldebarneveldtstraat | ||
Arnhem, Haven | ||
Arnhem, Dr. C. Lelyweg | ||
Arnhem, Kleefse Waard | ||
Arnhem, Beyerinckweg | ||
Arnhem, P. Calandweg | ||
Arnhem, Slaakweg | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Keulse Slag | ||
Arnhem, Brekelenkampstraat | ||
Velp, Graaf Gerhardstraat | ||
Velp, Graaf Ottostraat | ||
Velp, Haverland | ||
Velp, Ziekenhuis/Waterstraat | ||
Velp, Gruttostraat | ||
Velp, Reigerstraat | ||
Velp, Oosterwolde | ||
Velp, A.G. Hofkeslaan | ||
Velp, Beekhuizenseweg | ||
Rheden, Hotel de Roskam | ||
Rheden, Rhederhof | ||
Rheden, Holtbankseweg | ||
Rheden, Groensestraat | ||
Rheden, Pinkelseweg | ||
Rheden, Rozenbos | ||
De Steeg, Viaduct | ||
De Steeg, Brantsenpark | ||
De Steeg, Smidsallee | ||
De Steeg, Oprijlaan Middachten | ||
Ellecom, Avegoor | ||
Ellecom, Dorp | ||
Ellecom, Hofstetten | ||
Dieren, Busstation | ||
Dieren, Callunaplein | ||
Dieren, Rode Kruislaan | ||
Dieren, Geitenbergweg | ||
Dieren, Crematorium | ||
Laag-Soeren, Cederlaan | ||
Laag-Soeren, De Harmonie | ||
Eerbeek, ‘t Veentje | ||
Eerbeek, Coldenhovenseweg | ||
Eerbeek, Loubergweg | ||
Eerbeek, Centrum | ||
Eerbeek, Offenbachstraat | ||
Eerbeek, Vondellaan | ||
Eerbeek, Ringlaan | ||
Loenen, Harderwijkerweg | ||
Loenen, Bergakkerweg | ||
Loenen, Bruisbeek/Centrum | ||
Loenen, Vrijenbergweg | ||
Loenen, Hoge Bergweg | ||
Beekbergen, de Wispelberg | ||
Beekbergen, Het Immendaal | ||
Beekbergen, Zonnehuis | ||
Beekbergen, Kerkweg/Dorpsstraat | ||
Beekbergen, Kerkweg | ||
Beekbergen, Hagenbrug | ||
Apeldoorn, TNO | ||
Apeldoorn, Chopinlaan | ||
Apeldoorn, Aluminiumweg | ||
Apeldoorn, Zichtweg | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Busstation/NS |
Historie lijn 43
In de dienstregeling van 22 augustus 1999 reed lijn 43 nog tussen station Dieren en de Arnhemse wijk de Laar Oost. De bus is later verlengd naar Apeldoorn; het deel naar de Laar Oost is overgegaan naar de lijnen 44 en 88.
Met ingang van dienstregeling 2005 gingen naast bussen van Connexxion (later onder de naam van Breng) op lijn 43 ook bussen van BBA (later onder de naam van Veolia Transport rijden. In Dieren gingen de bussen toen vanaf de Rode Kruislaan via de Harderwijkerweg naar Laag Soeren rijden. Één jaar later wijzigde de dienstregeling van de buslijn wederom en zijn er enkele haltes op de route toegevoegd.