Lijn 10 Apeldoorn, Kerschoten - Ugchelen
Buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Volvo 7700 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 10 voert van Kerschoten, via het busstation naar Ugchelen. Met ingang van 14 december 2008 is de lijn in Ugchelen verlengd naar begraafplaats Heidehof. Hierdoor is, afwijkend van het Apeldoornse stadsbussysteem, het slagje station - Ugchelen - station 45 in plaats van 30 minuten. Waar de meeste lijnen - met name in de avonduren - om :16 en :46 op het busstation een overstap bieden, is deze overstap er richting Ugchelen wel, maar heeft de reiziger vanaf Ugchelen op die lijnen een overstap van 15 minuten.
Vertrokken wordt vanaf het busstation om :16 en :46 naar Kerschoten, aankomst :13 en :43. Vervolgens gaat de bus naar Ugchelen vertrek :16 en :46, aankomst is om :29 en :59. Er wordt afwisselend doorgereden naar Teuge of Zonnehoeve. Deze ritten keren vervolgens weer op lijn 10 naar Kerschoten. De spitsritten rijden vanaf het Busstation/NS door als lijn 17
Er is dus wel een overstap op de lijnen die om :01 en :31 vanaf het busstation vertrekken (2, 4, 5, 6, 8, , en ), maar deze lijnen rijden voornamelijk enkel overdag op die tijden. Lijn 6 richting Orden en lijn 8 richting Rivierenkwartier zullen altijd een overstapmogelijkheid zijn, daar die alle dagen van de week de gehele dag rijden.
Route
Tussen Wilhelminapark en Grote Kerk wordt in een lus gereden. Alle tussengelegen haltes worden dus slechts in 1 richting aangedaan. Na Grote Kerk wordt de route weer vervolgd bij het Oranjepark terug naar het busstation.
Halte | ||
Apeldoorn, Wilhelminapark | ||
Apeldoorn, Emmaplein | ||
Apeldoorn, Mercatorplein | ||
Apeldoorn, Stephensonstraat | ||
Apeldoorn, Curiestraat | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool | ||
Apeldoorn, De Jagershuizen | ||
Apeldoorn, Lippe Biesterfeldstraat | ||
Apeldoorn, Tuinmanslaan | ||
Apeldoorn, Marechausseekazerne | ||
Apeldoorn, Gedenknaald | ||
Apeldoorn, Bosweg | ||
Apeldoorn, Grote Kerk | ||
Apeldoorn, Oranjepark | ||
Apeldoorn, Marktplein | ||
Apeldoorn, Kanaalstraat | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Hoge Dries | ||
Apeldoorn, Hezeweg | ||
Apeldoorn, Ruimzichtlaan | ||
Apeldoorn, Elleboogweg | ||
Apeldoorn, Hattemseweg | ||
Apeldoorn, Beeklustweg | ||
Apeldoorn, Derk Kamphuisweg | ||
Apeldoorn, Richtersweg | ||
Apeldoorn, Ugchelse Grensweg | ||
Apeldoorn, Hulkestein | ||
Apeldoorn, De Ugchelse Kei | ||
Apeldoorn, G.P. Duuringlaan | ||
Apeldoorn, De Cloese | ||
Apeldoorn, Heidehof |
Keringen
- De basisdienst keert in Kerschoten en Ugchelen op zichzelf, rijdt uit Kerschoten door naar Ugchelen, uit Ugchelen afwisselend naar lijn 15 of 18.
- De extra spitsritten keren op Busstation/NS op lijn 17 Sprenkelaar, in Sprenkelaar op zichzelf.