Lijn 12 Utrecht, CS Jaarbeurszijde - De Uithof WKZ
Buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | GVU |
Concessie | Stadsvervoer Utrecht |
Lijnsoort | stadsbus |
Materieel | Van Hool newAGG300 (week), Van Hool newAG300 e.a. (weekend) |
Frequenties
| |
Spits | 20x/uur (vakanties) |
Dal | 20x/uur |
Avond | 3-4x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 12 rijdt van Utrecht Centraal naar De Uithof en het UMC Utrecht (locatie AZU) via de Bleekstraat, Sterrenwijk en stadion Galgenwaard. Deze lijn maakt deel uit van de concessie Stadsvervoer Utrecht en wordt gereden door GVU.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Bleekstraat | ||
Utrecht, Sterrenwijk | ||
Utrecht, Rubenslaan | ||
Utrecht, Ina Boudier Bakkerlaan | ||
Utrecht, Stadionlaan | ||
Utrecht, Stadion Galgenwaard | ||
Utrecht, De Kromme Rijn | ||
Utrecht, Wim Sonneveldlaan | ||
Utrecht-De Uithof, Padualaan | ||
Utrecht-De Uithof, Heidelberglaan | ||
Utrecht-De Uithof, AZU |
Dienstregeling
- In de spitsuren buiten vakanties (ca. tussen 07.30 - 09.30 uur en tussen 15.30 - 17.00 uur) wordt deze buslijn deels vervangen door lijn 12s. Deze spitslijn rijdt volgens dezelfde route, maar stopt niet tussen Utrecht Centraal en stadion Galgenwaard. Alleen richting CS wordt er op Bleekstraat gestopt. Tussen Utrecht Centraal en stadion Galgenwaard rijdt lijn 13. In de vakanties rijden de lijnen 12s & 13 niet; dean rijdt lijn 12 wel.
- Dienstregeling op de Connexxion-site