Lijn 110 Roosendaal Centrum - Willemstad Landpoort
Voormalige buslijn 110 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | West-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1982 t/m ... |
Voorganger(s) | 16 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtend 2-3x/middag |
Dal | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | reed niet |
Avond (weekend) | 1x/avond (ri. Roosendaal) |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 110 reed van Roosendaal via Oud Gastel, Stampersgat, Fijnaart en Heijningen naar Willemstad.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden twee ritten in beide richtingen. (één via beide takken)
- Rond het middaguur reed één rit van Willemstad via Heiningen naar Oud Gastel.
- Op zaterdag reed één rit Willemstad - Oud Gastel v.v. en één rit Willemstad - Fijnaart v.v. (beide via Heijningen) en op zaterdagavond reed één rit richting Roosendaal.
- Op zondag reden twee ritten Oud Gastel - Willemstad v.v. (één via beide takken) en één rit Oud Gastel - Fijnaart v.v. en op zondagavond reed één rit richting Roosendaal.
Route
Halte | ||
Roosendaal, Centrum | ||
Roosendaal, Station | ||
Oud Gastel, Markt | ||
Stampersgat, Brug | ||
Fijnaart, Gemeentehuis | ||
Oude Molen, Oude Molen | ||
Heijningen, Heijningen | ||
Willemstad, Landpoort |
Geschiedenis
Op 23 mei 1982 werd in Brabant de Mobilofoon in de bussen van de BBA in gebruik genomen. Met dit nieuwe systeem konden binnen één grote regio geen dubbele lijnnummers meer voorkomen. Op die datum werd het lijnnummer 16 vernummerd naar lijn 110. De route en dienstregeling bleven vrijwel ongewijzigd gehandhaafd.