Lijn 664 Strijen Julianastraat - Klaaswaal Rijksstraatweg
Voormalige buslijn 664 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Scholierenlijn |
Materieel | Ambassador |
Periode | t/m 26 maart 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Scholierenlijn 664 reed in de ochtend één rit van halte Julianastraat in Strijen via De Klem en Numansdorp-Oudesluis naar halte Rijksstraatweg in Klaaswaal. Deze lijn maakte deel uit van de concessie HWGO en werd in opdracht van Arriva gereden door TCR.
Route
Halte | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
De Klem, De Klem | ||
Numansdorp, Oudesluis | ||
Klaaswaal, Rijksstraatweg |