Lijn 28 Assen Station - Vlagtwedde De Marke
Voormalige buslijn 28 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | Noord-Drenthe, Zuidoost-Drenthe, Oost-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Lijn 28 reed van Assen via Rolde, Gieten, Gasselte, Stadskanaal, Alteveer en Onstwedde naar Vlagtwedde.
Dienstregeling
- Tussen Stadskanaal en Vlagtwedde werd van maandag t/m zaterdag slechts 1x per 2 uur gereden en op zondag slechts 3x per dag.
- In de spitsuren reden extra ritten op trajectdelen, die soms als sneldienst uitgevoerd werden.
- In de (late) avonduren en op zondag werd alleen gereden tussen Stadskanaal en Gieten en konden doorgaande reizigers in Gieten overstappen op lijn 10.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Assen, Busstation/NS | ||
Assen, Markt | ||
Deurze, Deurze | ||
Rolde, Kerkbrink | ||
Eexterhalte, Schaopvolte | ||
Gieten, Brink | ||
Gasselte, Esweg/Wachthuisje | ||
Gasselternijveen, N.H. Kerk | ||
Stadskanaal, Busstation | ||
Alteveer, Veenhofsweg | ||
Onstwedde, Spaarbank/Postkantoor | ||
Vlagtwedde, De Marke |