Lijn 61 Groningen Centraal Station - Delfzijl Station NS
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | West-Groningen, Noord-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2)uur |
Lijn 61 reed van Groningen via Zuidwolde, Bedum, Middelstum, Usquert, Uithuizen, Roodeschool, Spijk, Bierum en Holwierde naar Delfzijl.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag overdag werd 1x/uur het hele traject gereden en 1x/uur tussen Groningen en Bedum.
- Tijdens de spitsuren en op zaterdagmiddag reden extra ritten op trajectdelen, die soms als sneldienst reden tussen Groningen en Bedum.
- In de avonduren werd 1x/uur tussen Groningen en Middelstum gereden en 1x per 2 uur verder naar Uithuizen en Delfzijl.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Ebbingestraat | ||
Groningen, Bedumerweg | ||
Noorderhoogebrug, Viaduct | ||
Zuidwolde, Wachthuisje | ||
Ellerhuizen, Brug | ||
Bedum, Spaarbank | ||
Onderdendam, Wachthuisje | ||
Middelstum, Gemeentehuis | ||
Kantens, Gemeentehuis | ||
Rottum, 't Lage Eind | ||
Usquert, Sportpark | ||
Uithuizen, Station | ||
Uithuizermeeden, Klein | ||
Roodeschool, Wachthuisje | ||
Roodeschool, Radweg | ||
Spijk, Bibliotheek | ||
Holwierde, Garage | ||
Delfzijl, Station |