Lijn 6 Comines SNCB - Ploegsteert Epine Indépendante
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 6 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Hainaut |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:35) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 6 rijdt vanaf Comines via Bas-Warneton en Warneton naar Ploegsteert.
Dienstregeling
- Dagelijks rijden meerdere ritten door naar het Franse Frelinghien.
- Voor scholieren rijden enkele ritten van/naar het Franse Houplines of Comines Collège.
Route
Indien bekend staat tussen haakjes de Nederlandse haltenaam.
Halte | ||
Comines, Collège Saint-Henri | ||
Comines, SNCB (Station) | ||
Comines, Collège Saint-Joseph | ||
Comines, 5 Chemins | ||
Comines, Place Sainte-Anne (Sint-Annaplein) | ||
Comines, Athénée Royal | ||
Bas-Warneton, Mai Cornet | ||
Bas-Warneton, Chaussée de Warneton | ||
Bas-Warneton, Place (Markt) | ||
Warneton, Villa Blanche | ||
Warneton, Ancienne Gare (Station) | ||
Warneton, Place (Markt) | ||
Warneton, Route de Messines (Messinesweg) | ||
Warneton, Home La Sérénité | ||
Warneton, Au Bon Fermier | ||
Warneton, Pont-Rouge | ||
Ploegsteert, Le Gheer | ||
Ploegsteert, Belle promenade (Schone wandeling) | ||
Ploegsteert, Résidence Beau Site | ||
Ploegsteert, Home CPAS (OCMW) | ||
Ploegsteert, Eglise (Kerk) | ||
Ploegsteert, Palais des Meubles (Meubelpaleis) | ||
Ploegsteert, Ecole de l'Etat (Rijksschool) | ||
Ploegsteert, Château Nonet (Nonetkasteel) | ||
Le Bizet, Chapelle Rompue Kapel | ||
Le Bizet, Rue du Touquet | ||
Ploegsteert, Epine Indépendante | ||
Ploegsteert, Au Bon Coin | ||
Ploegsteert, Le Touquet | ||
Ploegsteert, La Marmite (De Ketel) | ||
35px35px | Grens België - Frankrijk | |
Frelinghien, Centre | ||
Armentières, Le Bizet | ||
Armentières, Renan Buisson | ||
Armentières, Maréchal Joffre | ||
Armentières, Léo Lagrange | ||
Armentières, Aristide Briand | ||
Armentières, Place du Marché aux Toiles | ||
Armentières, Hôtel de Ville | ||
Armentières, Jean-Jaurès | ||
Armentières, Place Chanzy | ||
Houplines, L'Octroi | ||
Houplines, République | ||
Houplines, Hôtel de Ville |
Geschiedenis
Vanaf 15 april 2013 vervielen alle ritten op zondag en werd op zaterdag de dienst ingekrompen naar een 2-uursdienst.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 6
- Buitenlandse buslijnen
- Concessie Hainaut
- Lijn in België
- Plaats Comines
- Station Comines (België)
- Plaats Bas-Warneton
- Station Mai Cornet
- Plaats Warneton
- Station Warneton
- Station Pont-Rouge
- Station Le Touquet
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Houplines
- Station Houplines