Lijn 38 Blankenberge, Markt - Shopping
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 38 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Blankenberge |
Formule | Centrumbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (middagspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 38 rijdt van de Grote Markt via het Ziekenhuis, Station en de Pier naar de Sint-Amanduskerk.
Route
Halte | ||
Blankenberge, Grote Markt | ||
Blankenberge, Park | ||
Blankenberge, Sergeant de Bruynestraat | ||
Blankenberge, Fabiolaziekenhuis | ||
Blankenberge, Tervatestraat | ||
Blankenberge, Pervijzepad | ||
Blankenberge, Kerkhof | ||
Blankenberge, Vlaamsestraat | ||
Blankenberge, Station | ||
Blankenberge, Centrum | ||
Blankenberge, Nuytemanslaan | ||
Blankenberge, Pauwelslaan | ||
Blankenberge, Strandjutter | ||
Blankenberge, Jordaenslaan | ||
Blankenberge, Memlingstraat | ||
Blankenberge, Lissewegestraat | ||
Blankenberge, Sint-Amanduskerk |
Geschiedenis
Op 1 juli 2017 werd de route iets gewijzigd. De haltes Pier en Diksmuidestraat werden daarbij vervangen door de nieuwe haltes Pervijzepad en Nuytemanslaan.