Lijn 92 Bloemendaal Brederodelaan - Noordwijk Vuurtorenplein
Voormalige buslijn 92 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Haarlem-IJmond, Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 mei 1975 |
Opvolger(s) | 92 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 92 reed van Bloemendaal via Haarlem, Heemstede, Bennebroek, Hillegom, Lisse, Sassenheim en Voorhout naar Noordwijk.
Dienstregeling
- Het traject tussen Bloemendaal en Voorhout werd samen met lijn 93 gereden, waardoor op dat trajectdeel een halfuursdienst ontstond.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Bloemendaal, Brederodelaan | ||
Haarlem, Station | ||
Haarlem, Tempeliersstraat | ||
Heemstede, De Glip | ||
Bennebroek, Bennebroekerlaan | ||
Hillegom, Van den Endelaan | ||
Lisse, Nassaupark | ||
Lisse, Poelpolder | ||
Sassenheim, Engelenbuurt | ||
Sassenheim, Rusthof | ||
Voorhout, Soldaatje | ||
Voorhout, Dorp | ||
Noordwijk, Wilhelminastraat | ||
Noordwijk, Picképlein | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 werd het eindpunt in Noordwijk van lijn 92 verlegd naar het Groot Hoogwaak, met behoud van route en dienstregeling.